ul. Kościuszki 2A; 14-200 Iława; tel. (089) 648 50 18; e-mail: gim1ilawa@wp.pl:
Gimnazjum Samorządowe nr 1 im. M. Kopernika w Iławie
Rekrutacja 2016/2017 PDF Drukuj Email

REKRUTACJA DO KLAS I

GIMNAZJUM SAMORZĄDOWEGO NR 1

Od 5 maja (czwartek) do 22 czerwca (środa) 2016r. można składać zgłoszenia i wnioski o przyjęcie do naszej szkoły.

Formularze dokumentów (do pobrania) oraz szczegółowe zasady i kryteria rekrutacji znajdują się w zakładce "Rekrutacja 2016/2017" w sekcji "Dokumenty"

Formularze i wnioski rekrutacyjne można też pobierać w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy uczniów przyszłych klas I oraz rodziców na "Europejski Festyn Rodzinny" w sobotę 14 maja 2016r. Podczas festynu będzie można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące oferty szkoły (punkt informacyjny) oraz zwiedzić szkołę.

 
Mistrzowie Kodowania w „Koperniku” PDF Drukuj Email

            Mistrzowie Kodowania to największy polski projekt upowszechniający naukę programowania na wszystkich etapach edukacji. W środę, 13 kwietnia Gimnazjum Samorządowe nr 1 im. Mikołaja Kopernika współorganizowało konferencję dla szkół i przedszkoli. Przyjechali dyrektorzy, informatycy i inni nauczyciele różnych placówek oświatowych z powiatu iławskiego.

Więcej…
 
Kopernik jest super PDF Drukuj Email

            W piątek, 8 kwietnia w Gimnazjum Samorządowym nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie odbył się Dzień Otwarty. Przybyłych gości z iławskich podstawówek, w imieniu swoim i dyrektor Aleksandry Skubij, przywitała wicedyrektor Wioletta Karwat, która podkreśliła, że nasza szkoła uczy, kształtuje, ale przede wszystkim rozwija umiejętności i zainteresowania. Wyjaśniła również zasady rekrutacji oraz przedstawiła bogatą ofertę edukacyjną gimnazjum.

Więcej…
 
Turniej Ruchu Drogowego w Jedynce PDF Drukuj Email

Od kilkunastu lat początek kwietnia jest zarezerwowany dla dzieci biorących udział w Warmińsko-Mazurskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Tradycyjnie, na terenie Samorządowego Gimnazjum nr 1 im Mikołaja Kopernika w Iławie, zorganizowane zostały eliminacje powiatowe dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Więcej…
 
Iława na Niebiesko PDF Drukuj Email

Światowy miesiąc wiedzy na temat autyzmu w Iławie to także seminaria otwarte organizowane w dniu 16 kwietnia (sobota) w Gimnazjum nr 2 (ul. Wiejska). Chętnych zapraszamy do udziału w wybranych modułach:

8.30-10.00 Wczesna diagnoza – jak rozpoznać pierwsze symptomy   - szkolenie przeznaczone dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz rodziców. Prowadząca- mgr Weronika Grabowska

Więcej…
 
Laureaci i finaliści przedmiotowych konkursów kuratoryjnych PDF Drukuj Email

laureaci2Laureaci i finaliści kuratoryjnych konkursów przedmiotowych

Grupa 13 uczniów Gimnazjum Samorządowego nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie uzyskała w kolejnym roku szkolnym 2015/16 tytuły: laureata oraz finalisty w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych. Są to głównie uczniowie klas trzecich, ale także uczeń klasy drugiej, Wojciech Gola został laureatem konkursu geograficznego:

Maciej Abramowicz z kl. III e - LAUREAT Z GEOGRAFII

Krzysztof Białaś z kl. III e - LAUREAT Z GEOGRAFII

Hanna Dzik z kl. III e - LAUREATKA Z GEOGRAFII

Wojciech Gola z kl. II d - LAUREAT Z GEOGRAFII

Sara Gorczyńska z kl. III d - LAUREATKA Z GEOGRAFII

Jakub Meszko z kl. III b - LAUREAT Z GEOGRAFII

Agata Węglerska z kl. III b - LAUREATKA Z GEOGRAFII

Magdalena Stramska z kl. IIIb - LAUREATKA Z BIOLOGII

Oliwia Serafin z kl. IIIb - LAUREATKA Z HISTORII

Szymon Dzik z kl. III e - FINALISTA Z GEOGRAFII

Piotr Maruszak z kl. IIIa - FINALISTA Z FIZYKI

Oliwia Serafin z kl. III b - FINALISTKA Z J. ANGIELSKIEGP

Samuel Wlazło z kl. III a - FINALISTA Z J. ANGIELSKIEGO

Uczniowie, którzy zdobyli tytuły "laureata" z geografii i biologii są zwolnieni z egzaminu gimnazjalnego z zakresu przedmiotów przyrodniczych, "laureatka" z historii jest zwolniona z egzaminu z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie. Do geografii naszych uczniów przygotowywała kolejny już rok z sukcesami pani Małgorzata Kłodawska, do biologii – pani Krystyna Rzepka, do historii – pani Ewa Węglerska, do fizyki – pani Elżbieta Kowalska, do języka angielskiego – panie Dominika Kasprowicz i Karolina Wiatrowska-Kubicka.


Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom, którzy ich przygotowywali.

Życzymy jeszcze wielu sukcesów edukacyjnych!

 
III GIEŁDA PRAKTYK I ZAWODÓW PDF Drukuj Email

W dniu 03.03.2016 r o godz. 16.00 w auli Gimnazjum Samorządowego nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie już po raz trzeci została zorganizowana Giełda Praktyk i Zawodów.

Więcej…
 
Spotkania historyczne w „Koperniku” PDF Drukuj Email

Uczniowie klas pierwszych za sprawą Teatru Historycznego „Chorągwi Komturstwa Gniewskiego” przenieśli się w odległe – starożytne czasy. Mieli okazję poczuć się jak grecki hoplita, rzymski legionista czy gladiator. Poprzez kontakt z dawnymi obyczajami, bronią i uzbrojeniem młodzież utrwaliła wiadomości poznane na lekcjach historii.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL