ul. Kościuszki 2A; 14-200 Iława; tel. (089) 648 50 18; e-mail: gim1ilawa@wp.pl:
Gimnazjum Samorządowe nr 1 im. M. Kopernika w Iławie
Narodowe Czytanie w "Koperniku" PDF Drukuj Email

Od 2012 roku tradycją naszego gimnazjum stało się uczestnictwo w Narodowym Czytaniu. 3 września 2016 roku bibliotekarze szkoły, nauczyciele, Samorząd Uczniowski i uczniowie zainteresowani literaturą polską zorganizowali przed szkołą, przy pomniku patrona, kawiarenkę i miejsce, w którym odbyło się czytanie kolejnych stron narodowego dzieła oraz wystawka różnych wydań czytanej książki.

Więcej…
 
Obchody 70-lecia "Jedynki" PDF Drukuj Email

alt

16 września 2016r. (piątek) całą społeczność szkolną czeka wielkie wydarzenie - uroczyste otwarcie nowej sali gimnastycznej połączone z obchodami 70-lecia "Jedynki".

 
Rekrutacja PDF Drukuj Email

UWAGA RODZICE I KANDYDACI DO NASZEGO GIMNAZJUM

Ważne terminy

15 lipca (piątek) 2016 r. godz. 8.00 podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. Informacje o przyczynach niezakwalifikowania od 9.00 do 14.00 w sali 3.

do 20 lipca (środa) 2016 r. do godz. 10.00 potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i oryginału zaświadczenia o wynikach sprawdzianu, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjecie do gimnazjum. Po tym terminie wnioski zawierające kopie świadectwa i zaświadczenia nie będą rozpatrywane.

22 lipca (piątek) 2016 r. godz. 8.00 podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do gimnazjum lub informacji o liczbie wolnych miejsc. Listy zostaną umieszczone na tablicy w holu szkoły.

Listy klas I zostaną wywieszone 29 sierpnia 2016 r.

 
Informacja PDF Drukuj Email

Dnia 15 lipca 2016 roku o godz. 9.00 w gabinecie pielęgniarki Gimnazjum Samorządowego nr 1 w Iławie będzie można odebrać KARTĘ ZDROWIA UCZNIA. Następne terminy to wrzesień 2016r.

 
Aktualności PDF Drukuj Email


* Podręczniki z dotacji celowej MEN (darmowe) w roku szkolnym 2016/2017 otrzymają uczniowie klas I i II. Odbędzie się to w pierwszym tygodniu września, po podpisaniu stosownych umów użyczenia przez rodziców. Jedynym podręcznikiem, który uczniowie muszą zakupić we własnym zakresie jest podręcznik do religii - sprawdź wykaz podręczników do kl.I/ sprawdź wykaz podręczników do klasy II

* Podręczniki do klasy III należy zakupić we własnym zakresie. Wykaz podręczników obowiązujących w nowym roku szkolnym znajduje się w zakładce "Podręczniki, programy" w sekcji "Dla gimnazjalisty". Używane podręczniki do klasy III będzie można zakupić podczas kiermaszu, który odbędzie się 23 czerwca (czwartek), w auli szkolnej.

* W związku ze zmianą zarządzenia Kuratora Oświaty, zmianie uległy niektóre terminy w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół - sprawdź terminarz postępowania rekrutacyjnego


 
„Wyginam śmiało ciało” - Szkolny Dzień Sportu w „Koperniku” PDF Drukuj Email

4 czerwca na boisku szkolnym Gimnazjum Samorządowego nr 1 w Iławie od samego rana panowała upalna pogoda, bardzo gorąca atmosfera i sportowa rywalizacja w ramach tegorocznego Szkolnego Dnia Sportu zorganizowanego przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zawody, już tradycyjnie, zaczęły się wspólną rozgrzewką, w której wzięli udział wszyscy uczniowie i nauczyciele pod okiem trenerki pani Aurelii Waruszewskiej.

Więcej…
 
Przystanek literacki w „Koperniku” PDF Drukuj Email

Według badań 63% procent Polaków nie czyta książek. Społeczność szkolna Gimnazjum nr 1 w Iławie udowodniła, że WARTO CZYTAĆ i czytanie to mądry sposób spędzania wspólnego czasu.

Więcej…
 
Rodzinny Festyn w „Koperniku” udany! PDF Drukuj Email

Dyrekcja Gimnazjum Samorządowego nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie oraz Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 1 od czterech lat organizują Europejski Festyn Rodzinny połączony   z Piknikiem Holenderskim. Godzinę przed otwarciem festynu co roku w drugą sobotę maja rusza w Iławie Pomarańczowy Rajd Rowerowy. Impreza odbywa się w ramach największego święta narodowego Holendrów – Dnia Króla Holandii. Burmistrz Iławy, Adam Żyliński podpisał ponad 20 lat temu z holenderską gminą Tholen umowę o współpracy i rajd jest jedną z form współpracy i wzajemnej promocji.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL