ul. Kościuszki 2A; 14-200 Iława; tel. (089) 648 50 18; e-mail: gim1ilawa@wp.pl:
Gimnazjum Samorządowe nr 1 im. M. Kopernika w Iławie
„Kopernik” otwarty PDF Drukuj Email

W poniedziałek, 27 kwietnia w Gimnazjum Samorządowym nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie zorganizowany został Dzień Otwarty. Oferta i wszystkie prezentacje w tym dniu skierowane były do szóstoklasistów – przyszłych gimnazjalistów.

Więcej…
 
III Europejski Festyn Rodzinny PDF Drukuj Email

alt


 
Sukcesy gimnazjalistów "Kopernika" w konkursach kuratoryjnych PDF Drukuj Email

sukcesy1

W marcu zakończyły się etapy wojewódzkich konkursów przedmiotowych  organizowanych pod patronatem Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty. Z radością i dumą dyrekcja szkoły przyjęła informację o kolejnych sukcesach swoich uczniów. Marcin Jasiukowicz z kl. III f oraz Artur Jurkiewicz z kl. III b zostali laureatami Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego. Tytuły finalistów w tym samym konkursie zdobyli: Michał Jarliński z kl. III e, Karolina Fafińska z kl. III d, Piotr Janowicz z kl. III b i Paula Rudzińska z kl. III b. Do konkursu uczniów przygotowywała pani Małgorzata Kłodawska. Do grona laureatów dołączyła również Aleksandra Karwat z klasy III d.

Więcej…
 
II Giełda Zawodów i Praktyk w „Koperniku” PDF Drukuj Email

Każdy z nas od najmłodszych lat zadaje sobie różne pytania dotyczące przyszłości. Kim będę? Co w swoim życiu mogę osiągnąć? Jaki zawód do mnie pasuje, jaka praca jest dla mnie najlepsza? Czy mam jakieś specjalne uzdolnienia, dzięki którym mogę osiągnąć sukces? Na te wszystkie pytania uczniowie „Jedynki” mogli znaleźć dobrze przygotowane wskazówki do odpowiedzi.

Więcej…
 
SPRAWOZDANIE Z PROJEKTU WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA PDF Drukuj Email

Projekt Wszystkie Kolory Świata jest odpowiedzią na niezwykle ważny problem, jakim jest brak dostępu do szczepień. Realizacja projektu miała za zadanie uświadomienie dzieciom i osobom dorosłym, że pomaganie może być przyjemne i wiązać się z pozytywnymi emocjami, a do tego dzięki zaangażowaniu wszystkich można uratować życie wielu dzieci.

Więcej…
 
Naukowo i muzycznie w „Koperniku” z okazji urodzin Patrona PDF Drukuj Email

Bledną już gwiazdy. Astronom znużony,

Przymknął powieki chwile- zda się – drzemie,

Nagle wprost w słońce spojrzał i natchniony

- zatrzymał Słońce i poruszył Ziemię.

Wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu szkoły rozpoczęły się w piątek, 20 lutego uroczystości Święta Szkoły w Gimnazjum Samorządowym nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie. Termin święta jest ściśle związany z dniem urodzin Patrona, dlatego uczniowski poczet flagowy w dniu obchodów Święta szkoły w imieniu społeczności gimnazjum co roku składa kwiaty na pomniku Mikołaja Kopernika przy ulicy Kościuszki.


Więcej…
 
O Koperniku w naszym regionie PDF Drukuj Email

Co roku 19 lutego, w dniu urodzin Patrona – Mikołaja Kopernika młodzież Gimnazjum Samorządowego nr 1 im. Mikołaja Kopernika uroczyście obchodzi Święto Szkoły.

Więcej…
 
II Giełda Praktyk i Zawodów PDF Drukuj Email

II GIEŁDA PRAKTYK I ZAWODÓW


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności rodziców uczniów klas III

na II GIEŁDĘ PRAKTYK I ZAWODÓW


Spotkanie rozpocznie się 25 lutego 2015r. (środa) o godz. 16.00 w auli naszego gimnazjum.

Swoje uczestnicto powierdzili: FOTOGRAF, GEODETA, PSYCHOLOG, INSTALATOR SANITARNY, STOLARZ, MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, MONTER ELEKTRONIK, ELEKTRYK, WĘDLINIARZ, KRAWIEC, KUCHARZ, FRYZJER, RATOWNIK MEDYCZNY, POŚREDNIK PRACY.

Giełda Praktyk i Zawodów stwarza niepowtarzalną okazję rozmowy z przedstawicelami różnych zawodów o plusach i minusach wykonywanego zawodu, pożądanych predyspozycjach, perspektywach znalezienia pracy w danym zawodzie, ścieżce edukacyjnej, którą trzeba przejść, aby zdobyć daną profesję. Zaproszeni goście zdradzą tajemnicę, jak przekształcić swoją pasję w pracę, która daje uznanie i satysfakcję.

Serdecznie zapraszam

Beata Niksa – doradca zawodowy

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL