ul. Kościuszki 2A; 14-200 Iława; tel. (089) 648 50 18; e-mail: sp1@sp1.ilawa.pl:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Iławie
Szkolny Dzień Sportu PDF Drukuj Email

14 czerwca na boisku szkolnym Gimnazjum nr 1 w Iławie rozpoczęła się sportowa rywalizacja w ramach tegorocznego Szkolnego Dnia Sportu.


Więcej…
 
Zakończenie roku szkolnego 206/2017 PDF Drukuj Email

Uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się
23 czerwca 2017r. (piątek) o godz. 10.00

Zbiórka uczniów wszystkich klas o godz. 9.50.

 
Listy uczniów klas IV i VII PDF Drukuj Email

Informujemy,  że listy uczniów klas IV i VII, którzy rozpoczną od września naukę w Szkole Podstawowej nr 1, znajdują się na tablicy informacyjnej obok sekretariatu szkoły.

 
Mateusz z Gimnazjum nr 1 w Iławie laureatem ogólnopolskiego konkursu polonistycznego „Z ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ PDF Drukuj Email

W tym roku szkolnym odbył się XI ogólnopolski konkurs polonistyczny „Z ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ”. Przebiega on w trzech etapach, eliminacje mają miejsce w macierzystej szkole, a najlepsi uczniowie biorą udział w finale odbywającym się na wyższych uczelniach. Mateusz Wasiewski – uczeń klasy II a najlepiej sobie poradził z eliminacjami i 31 marca zmierzył się z arcytrudnym dyktandem na UWM w Olsztynie.  

Więcej…
 
Echa V Europejskiego Festynu Rodzinnego połączonego z Piknikiem Holenderskim PDF Drukuj Email

20 maja br., w sobotę, w godzinach od 13.00 do 18.00 na dziedzińcu i boisku Gimnazjum Samorządowego nr 1 odbył się kolejny Europejski Festyn Rodzinny. Był on połączonz Piknikiem Holenderskim tradycyjnie zakończonym podczas festynu finałem Rowerowego RajduPomarańczowego organizowanego przez Wydział Promocji Urzędu Miasta Iławy.

Więcej…
 
"Dziękujemy!" - V Europejski Festyn Rodzinny PDF Drukuj Email