ul. Kościuszki 2A; 14-200 Iława; tel. (089) 648 50 18; e-mail: gim1ilawa@wp.pl:
Gimnazjum Samorządowe nr 1 im. M. Kopernika w Iławie
Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja PDF Drukuj Email

W uroczystych obchodach Święta Konstytucji 3 maja nie zabrakło gimnazjalistów "Jedynki". Reprezentanci pocztu sztandarowego pod opieką pani Beaty Niksy wzięli udział w Mszy Św. w intencji naszej Ojczyzny i wszystkich Polaków, która celebrowana była w Kościele Przemienienia Pańskiego w Iławie. Po mszy odbył się happening historyczny „Vivat Konstytucja”, rozpoczęty przemarszem orszaku sprzed Ratusza Miejskiego.

 


 
Zwiedzanie świata z podróżnikiem PDF Drukuj Email

7 kwietnia 2017 r. nasza szkołę ponownie odwiedził podróżnik Arun Milcarz, który jest niezależnym reporterem, podróżnikiem – eksperymentatorem, a od niedawna również pisarzem. Od wielu lat samotnie podróżuje z kamerą i poznaje życie ludzi, ich pracę, zwyczaje i rytuały.

Więcej…
 
Prezentacja oferty szkół ponadgimnazjalnych PDF Drukuj Email

W dniu 27 kwietnia 2017r., od godz. 12.00 (5,6 lekcja), w auli naszego gimnazjum prezentować  swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2017/2018 będą szkoły ponadgimnazjalne z powiatu iławskiego.

To ostatnia szansza dla uczniów klas III, aby mądrze dokonać wyboru i zaplanować swoją ścieżkę edukacyjno - zawodową.

W spotkaniu wezmą udział uczniowie klas III.

Zapraszamy również rodziców uczniów klas III.

 
Nabór uczniów na rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj Email

Szkoła Podstawowa nr 1 ogłasza nabór do oddziałów sportowych o profilu sportów wodnych

kl. IV i kl. VII,

ukierunkowanych na wioślarstwo i triathlon.

Termin składania zgłoszeń i wniosków o przyjęcie do kl. I

Szkoły Podstawowej nr 1 na rok szkolny 2017/2018

03.04.2017r. - 28.04.2017r.

Wszelkie informacje i dokumenty związane z naborem uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika w Iławie na rok szkolny 2017/2018

znajdują się w sekcji Dokumenty w zakładce Rekrutacja 2017/2018.


 
Mateusz z Gimnazjum nr 1 finalistą ogólnopolskiego konkursu PDF Drukuj Email

31 marca na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie odbył się finał XI ogólnopolskiego konkursu polonistycznego „Z ortografią na co dzień”.

Do finału konkursu po wcześniejszych dwóch etapach zakwalifikował się uczeń Gimnazjum nr 1 Mateusz Wasiewski z kl. II a. Jak co roku konkurs był bardzo trudny i zawierał mnóstwo pułapek ortograficznych i interpunkcyjnych. Finalistów zaskoczyła w tym roku tematyka … kulinarna. Było m. in. o gwiazdkach Michelin i anchois. Teraz czekamy na sprawdzenie prac przez komisję konkursową.

B. Paczkowska


 
ANIMEX – PRZEPIS NA PRACĘ PDF Drukuj Email

Współczesny świat staje się coraz bardziej społeczeństwem informacyjnym. Wartość człowieka współczesny pracodawca mierzy wskaźnikiem jak jego przyszły pracownik potrafi szybko uczyć się nowych umiejętności, definiować problemy i szukać innowacyjnych rozwiązań.

Więcej…
 
Dni otwarte iławskich szkół ponadgimnazjalnych – Targi Edukacyjne PDF Drukuj Email

W dniu 21 marca uczniowie klas III wraz z wychowawcami mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć jak wygląda nauka w trzech iławskich szkołach ponadgimnazjalnych - ,,Budowlance”, ,,Mechaniku” i ,,Żeromku” podczas przygotowanych dni otwartych.

Więcej…
 
Konkurs Geograficzny PDF Drukuj Email

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Iławie - Antoni Gutkowski i Marta Wasilewska odnieśli sukcesy w przedmiotowym Konkursie Geograficznym organizowanym przez Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Antoni Gutkowski z klasy III b zdobył tytuł laureata z wynikiem 90% punktów, a Marta Wasilewska została finalistką zdobywając 81% punktów.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL