ul. Kościuszki 2A; 14-200 Iława; tel. (089) 648 50 18; e-mail: gim1ilawa@wp.pl:
Gimnazjum Samorządowe nr 1 im. M. Kopernika w Iławie
„Wyginam śmiało ciało” - Szkolny Dzień Sportu w „Koperniku” PDF Drukuj Email

4 czerwca na boisku szkolnym Gimnazjum Samorządowego nr 1 w Iławie od samego rana panowała upalna pogoda, bardzo gorąca atmosfera i sportowa rywalizacja w ramach tegorocznego Szkolnego Dnia Sportu zorganizowanego przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zawody, już tradycyjnie, zaczęły się wspólną rozgrzewką, w której wzięli udział wszyscy uczniowie i nauczyciele pod okiem trenerki pani Aurelii Waruszewskiej.

Więcej…
 
Przystanek literacki w „Koperniku” PDF Drukuj Email

Według badań 63% procent Polaków nie czyta książek. Społeczność szkolna Gimnazjum nr 1 w Iławie udowodniła, że WARTO CZYTAĆ i czytanie to mądry sposób spędzania wspólnego czasu.

Więcej…
 
Rodzinny Festyn w „Koperniku” udany! PDF Drukuj Email

Dyrekcja Gimnazjum Samorządowego nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie oraz Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 1 od czterech lat organizują Europejski Festyn Rodzinny połączony   z Piknikiem Holenderskim. Godzinę przed otwarciem festynu co roku w drugą sobotę maja rusza w Iławie Pomarańczowy Rajd Rowerowy. Impreza odbywa się w ramach największego święta narodowego Holendrów – Dnia Króla Holandii. Burmistrz Iławy, Adam Żyliński podpisał ponad 20 lat temu z holenderską gminą Tholen umowę o współpracy i rajd jest jedną z form współpracy i wzajemnej promocji.

Więcej…
 
Złoto w województwie znowu dla „Kopernika” PDF Drukuj Email

Finały wojewódzkie Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego odbywają się naprzemiennie, raz w części podległej WORD-owi Elbląg raz WORD-owi Olsztyn. Obecne odbyły się w dniach 12 i 13 maja 2016 na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2 w Elblągu.

Więcej…
 
Kolejni uczniowie „Kopernika” powołani do kadry narodowej PDF Drukuj Email

Zawodnicy klasy IIIe sportowej (grupa wioślarska pani Urszuli Janikowskiej) Gimnazjum Samorządowego nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie: Aleksandra Demczuk, Damian Józefowicz, Paweł Pyza i Dawid Rożankiewicz zostali powołani na zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów w Wałczu i będą startować jako reprezentanci Polski na Regatach Nadziei Olimpijskich w Brnie 20.05-22.05.2016 r.

Więcej…
 
Rekrutacja 2016/2017 PDF Drukuj Email

REKRUTACJA DO KLAS I

GIMNAZJUM SAMORZĄDOWEGO NR 1

Od 5 maja (czwartek) do 22 czerwca (środa) 2016r. można składać zgłoszenia i wnioski o przyjęcie do naszej szkoły.

Formularze dokumentów (do pobrania) oraz szczegółowe zasady i kryteria rekrutacji znajdują się w zakładce "Rekrutacja 2016/2017" w sekcji "Dokumenty"

Formularze i wnioski rekrutacyjne można też pobierać w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy uczniów przyszłych klas I oraz rodziców na "Europejski Festyn Rodzinny" w sobotę 14 maja 2016r. Podczas festynu będzie można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące oferty szkoły (punkt informacyjny) oraz zwiedzić szkołę.

 
Mistrzowie Kodowania w „Koperniku” PDF Drukuj Email

            Mistrzowie Kodowania to największy polski projekt upowszechniający naukę programowania na wszystkich etapach edukacji. W środę, 13 kwietnia Gimnazjum Samorządowe nr 1 im. Mikołaja Kopernika współorganizowało konferencję dla szkół i przedszkoli. Przyjechali dyrektorzy, informatycy i inni nauczyciele różnych placówek oświatowych z powiatu iławskiego.

Więcej…
 
Kopernik jest super PDF Drukuj Email

            W piątek, 8 kwietnia w Gimnazjum Samorządowym nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie odbył się Dzień Otwarty. Przybyłych gości z iławskich podstawówek, w imieniu swoim i dyrektor Aleksandry Skubij, przywitała wicedyrektor Wioletta Karwat, która podkreśliła, że nasza szkoła uczy, kształtuje, ale przede wszystkim rozwija umiejętności i zainteresowania. Wyjaśniła również zasady rekrutacji oraz przedstawiła bogatą ofertę edukacyjną gimnazjum.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL